Novinky 2

Tábor Rosoly 2013

Video z tábora 2013, které zpracovala Anežka s Libuškou si můžete prohlédnout na www.os-aktovka.rajce.idnes.cz. Děkuji Anežce a Libě za ochotu a čas, který věnovaly zpracování tohoto videa.

Cyklovýlet

Tak jsme to zvládli!!! Bylo to náročné, ale stálo to za to. Někteří z Hradce, jiní z Branky, Opavy či Vávrovic jsme se společně vydali na kolech na Cvilín. Cesta ubíhala celkem rychle a po několika občerstvovacích zastávkách jsme se přiblížili pod vrchol Cvilína. Kousek do kopce jsme jeli, ale...

Turnaj v ping pongu

V sobotu 9. března se v budově Církevní zákaldní školy svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí uskutečnil 3. ročník turnaje v ping pongu. Soutěžilo se v kategorii chlapci, dívky, muži a ženy. Celkem se zúčastnilo 16 hráčů a 7 hráček. Po dramatických bojích byly výsledky následující: Kategorie chlapci:...

Ples Aktovky

Dne 1. února 2013 se konal již 3. ples Aktovky. Chtěl bych poděkovat všem, kteří pomohli s přípravou plesu, sponzorům a příznivcům Aktovky za jejich obětavost a nasazení. Díky všem, kteří nějakým způsobem pomohli. Nejvíc děkuji všem účastníkům, kterých letos přišlo přes 150 a nebýt chřipkové...

Tělocvična 2012

Také po loňských vánočních svátcích jsme vyrazili udělat něco malého pro své tělo. 

Výstup (na)horu

V sobotu 17. listopadu se 4 členové Aktovky vydali zdolat druhou nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd - Smrk. Při jízdě vlakem všude kolem svítilo sluníčko, všude bylo plno lidí a vypadalo to na pěkný den. Když jsme vystoupili v Ostravici, většina lidí se vydala opačným směrem než my. Šli na...

Turnaj v Člověče, nezlob se

V sobotu 6. října se v budově Církevní základní školy svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí konal první ročník turnaje ve hře Člověče, nezlob se. Název hry odpovídal průběhu celého turnaje, kdy jsme se snažili co nejméně zlobit, ovládat své emoce a přát soupeři vítězství. Někdy to bylo docela...

3. členská schůze

V pátek 31.8. proběhla 3. členská schůze Aktovky. Zápis z této schůze, zprávu prezidenta o hospodaření sdružení, zprávu prezidenta o členské základně a zprávu ervizního komisaře naleznete zde.

Fotky z tábora

Vybrané fotky z letního tábora ke shlédnutí na www.os-aktovka.rajce.idnes.cz. Fotky jsou rozděleny podle týdnů. V případě zájmu o více fotek, doneste flash disk či DVD pro vypálení. 

Letní stanový tábor

Bližší informace k letnímu táboru naleznete zde.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Odpoledne pro děti

Aktovka, z.s. ve spolupráci s CZŠ svaté Ludmily a za podpory SHM a Města Hradec nad Moravicí uskutečnila v sobotu 4.6.2022 od 14:00 do 18:00 v areálu církevní školy ODPOLEDNE PRO DĚTI. 

Bylo to moc příjemné setkání v silné konkurenci dětských dnů. Celkem přišlo 65 dětí a s rodiči nás bylo asi 150. 

Díky za pomoc a organizaci.

 

Fotky zde.

Výlet do Londýna pro děti

Článek od dětí:

Výlet do Londýna jsme si náramně užili. Cesta letadlem proběhla v pohodě a všichni jsme přežili ve zdraví. Po ubytování jsme se šli projít na vyhlídku, ze které byl vidět Londýn ze severní strany. Při cestě zpět na ubytování jsme procházeli rušnými ulicemi plnými různých barev, vůni a zvyků. Každý večer nás čekala procházka nočním Londýnem. Druhý den jsme objevovali kulturu, architekturu a významné historické památky Londýna. Součástí byla jízda na Londýnském oku. Třetí den jsme navštívili Tower. Odtud jsme se vydali do Greenwichského parku, námořního muzea a nechyběl ani výstup k nultému poledníku. Zpět jsme jeli lodí po řece Temži. Poslední den jsme vystoupali 528 schodů na věž katedrály svatého Pavla. Po prohlídce katedrály jsme se odebrali na letiště a odtud domů. Domů jsme si odvezli spoustu zážitků. Bylo to moc fajn. Doufejme, že se tyto výletu budou i nadále pořádat.

 

Žáci 9.A

 

Jsme rádi, že jsme mohli tento výlet pro žáky zorganizovat a finančně podpořit. Celkem se dvou výletů zúčastnilo 32 dětí. 

Několik fotek ke shlédnutí zde a zde

Stezka piráta Jednoočka 2021

Milé děti,

děkuji vám za to, že jste se zapojily do mé soutěže. Ani jsem nečekal, že se vás zapojí tolik. Vím, že byste si každý přál vyhrát. A proto každý vyhrává!!! V nejbližších dnech se můžete těšit na ceny, které vám doručím. Níže uvedené děti jsem vylosoval a získají větší cenu:

Michaela Černínová

Tobiáš Kubánek

Adam Šmíd

Viktorie Urbánková

 

Blahopřeji vám a děkuji za zapojení do soutěže. 

Váš pirát Jednoočko

 

Děkujeme MÚ Hradec nad Moravicí za poskytnutí dotace na tuto aktivitu. 

 

Novinky

Oficiální vznik Aktovky

21.08.2010 20:50
 

Výlet přípravného výboru

09.08.2010 09:15
     

Fotky z letního tábora

24.07.2010 14:13
V sekci Fotogalerie můžete shlédnout několik fotek z letního tábora Rosoly 2010. Více fotek obdrží všichni účastníci tábora na CD (celkem asi 1 000 fotek).

Webová prezentace byla spuštěna

24.07.2010 11:56
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace občanského sdružení Aktovka. Na těchto stránkách můžete sledovat aktuální informace o tomto občanském sdružení a jeho činnosti.  

Nejbližší akce Aktovky

 

Výlet do Říma

 

Zápas farností

 

Stanový tábor

 

Bližší informace o všech připravovaných akcích, včetně přihlášek, vždy 1 měsíc před konáním na tomto webu.

Pár fotek z tábora